Hakkımızda

03

Dünya çapında 25,000’in üzerinde insanla başarılı bir şekilde çalışan Johan Bozwinkel, biofotonlar ile ilgili anlayışı ve sağlık üzerindeki etkilerini 1980’lerden bugüne kadar devamlı geliştirmiştir. Tecrübelerini paylaşmak amacıyla “Health Angel Academy”i kurmuş ve 10 yıl içerisinde başta Avrupa olmak üzere dünya çapında yüzlerce Biyontolojist eğitmiştir. Biyontolojistlerin birçoğu, biofoton seansları sayesinde mucizevi bir şekilde eski sağlıklarına kavuşarak bu deneyimi yaşamış ve Biyontolojist olmaya karar vermişlerdir. Hücrelerin biofoton salınımındaki tutarlılığı ölçen ve düzenleyen, Johan Boswinkel’in geliştirdiği bu olağanüstü etkili method bugün 15 ülkede uygulanmaktadır.

Eğitimini ve sertifikasını, Biyontoloji konusunda Amerika’da tek yetkili kurum olan “Institude for Applied Biophoton Sciences / Health Angel Academy” den (Uygulamalı Biofoton Bilimleri Enstitüsü’den) alan Tufan Güven, Türkiye’de bu methodu uygulayabilen ilk ve tek Biyontolojisttir.

Certified Biontologist2015

Biyontoloji ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz Uygulamalı Biofoton Bilimleri Enstitüsü’nün (Health Angel Foundation) resmi websitesi olan http://www.biontology.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Farklı ülkelerde size en yakın Biyontolojist‘i bulmak için tıklayın.

Biyontoloji’nin kurucusu Johan Bozwinkel ile ilgili daha fazla bilgi için http://www.biontology.com/about-us/our-founder/

Biyontoloji konusunda yapılan araştırmalar için http://www.biontology.com/research/

Yasal Uyarı