Sağlıkta Işık Teknolojisi ve Biofoton Terapisi

Biontology mix
İçerik:
  • Işık teknolojisinin avantajları ve yararları nelerdir?
  • Biofotonların sağlık sistemindeki yeri nedir, nasıl güçlendirilir?
  • Hormonel sistem bozuklukları (salgı bezi problemleri), kronik enfeksiyonlar, tümörler/kanser, hipo-/hipertansiyon, alerji, tüm toksinler, migren, artrit, romatizma problemleri ve biofoton terapisi yaklaşımı.
  • Biofeedback teknolojisinin biofoton çalışmasında kullanımı ve faydaları.
  • Detaylı bilgi için: https://biyontoloji.com/biyontoloji/
Biyontoloji nedir?
Biyontoloji, Hollandalı Johan Bozwinkel’in sağlık alanında geliştirdiği devrim niteliğindeki bir yaklaşımdır. En ileri fizik teknikleriyle batı biliminin, Çin tıbbının anlayışının ve homeopatinin güçlü enerjetik yaklaşımının, kullanılarak oluşturulduğu bir modalitedir.
Biyontoloji, noninvasiv (hastaya fiziksel bir zarar verme ihtimali olmayan), devrim niteliğindeki bir yaklaşımdır. Vücudun semptomlarını gidermektense, bu semptomların altında yatan sebebin çözümlenmesini sağlayıp vücudun kendini iyileştirme kapasitesini geliştirmeyi amaçlar.
Biyontoloji, her canlı varlığın hücrelerinden yayılan elektromanyetik / biofotonik sinyallerin düzeltilmesi prensibine dayanmaktadır. Rahatsızlıkların kaynağı, bu sinyallerin bozulmasıdır. Bu bozuklukların düzeltilmesi ile bağışıklık sistemi normal çalışma kapasitesine geri dönerek vücudun kendi kendini rahatsızlıklardan koruyacak gücü tekrar kazanmasını sağlar.
İlk değerlendirme süreci kişinin kronik durumunun altında yatan sebebi ortaya çıkarmaya yöneliktir. Örnek: Biriken toksinler, çevre koşulları, duygusal ya da yaşam tarzı koşulları, vs.
Sistem içerisinde mevcut bulunan ilişkilerin, toxinlerin ve diğer faktörlerin doğasını tanımlayabildiğimizde, vücudun kendini iyileştirmesi için ihtiyacı olan ışığı almasına yardımcı olmaya başlayabiliriz.
20150427_162633.jpg

 

%d blogcu bunu beğendi: